جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: Leenz
گواهی: RoHs
شماره مدل: LZANT-10339-A
سند: بروشور محصول PDF
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
زمان تحویل: 15 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 1K در روز
فرکانس: |
840±15 مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
2dBi |
امپدانس: |
50 |
فرکانس: |
840±15 مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
2dBi |
امپدانس: |
50 |
840M آنتن پوشیده از لاستیک همه جهت برای انتقال ویدئویی بدون سرنشین 13x196mm
1مشخصات
| A. ویژگی های الکتریکی | |
| فرکانس | 840±15MHz |
| مقاومت | 50 اوم |
| SWR | <2.0 |
| سود | 2dBi |
| کارایی | ≈35 درصد |
| قطبی شدن | خطی |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| ب - خصوصیات مواد و مکانیکی | |
| نوع کانکتور | SMA -J |
| ابعاد | Φ13*196mm |
| وزن | 0.02 کيلوگرم |
| مواد آنتن | ABS سیاه |
| ج. محیط زیست | |
| دمای کار | - 40 °C ~ + 80 °C |
| دمای ذخیره سازی | - 40 °C ~ + 80 °C |
2داده های آزمایش پارامتر آنتن S
2.1 VSWR
![]()
2.2 کل کارایی و سود
|
فرکانس (مگاهرتز) |
835.0 |
836.0 |
837.0 |
838.0 |
839.0 |
840.0 |
841.0 |
842.0 |
843.0 |
844.0 |
|
سود (dBi) |
2.38 |
2.34 |
2.31 |
2.27 |
2.22 |
2.16 |
2.17 |
2.17 |
2.16 |
2.14 |
|
بهره وری (٪) |
70.32 |
70.42 |
70.49 |
70.45 |
70.26 |
69.88 |
70.47 |
70.89 |
71.15 |
71.33 |
|
فرکانس (مگاهرتز) |
845.0 |
846.0 |
847.0 |
848.0 |
849.0 |
850.0 |
|
سود (dBi) |
2.13 |
2.11 |
2.08 |
2.06 |
2.04 |
2.03 |
|
بهره وری (٪) |
71.49 |
71.43 |
71.39 |
71.37 |
71.39 |
71.44 |
![]()
2.2 الگوی تشعشعات
| سه بعدی | دو بعدی افقی | 2D عمودی | |
| 835 مگاهرتز | |||
| 842MHz | |||
| 850 مگاهرتز |