جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: Leenz
گواهی: RoHs
شماره مدل: LZANT-10669-A
سند: بروشور محصول PDF
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
زمان تحویل: 15 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 1K در روز
فرکانس: |
۴۷۰ تا ۵۱۰ مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
1dBi |
امپدانس: |
50 |
فرکانس: |
۴۷۰ تا ۵۱۰ مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
1dBi |
امپدانس: |
50 |
1مشخصات
| A. ویژگی های الکتریکی | |
| فرکانس | ۴۷۰ تا ۵۱۰ مگاهرتز |
| SWR | <= 20 |
| افزایش آنتن | 1dBi |
| کارایی | ≈46% |
| قطبی شدن | خطی |
| مقاومت | 50 اوم |
| ب - خصوصیات مواد و مکانیکی | |
| نوع کانکتور | SMA-J |
| ابعاد | ¢12*135mm |
| رنگ | TPEEE+PC سیاه |
| وزن | 0.01 کيلوگرم |
| ج. محیط زیست | |
| دمای کار | - 40 °C ~ + 80 °C |
| دمای ذخیره سازی | - 40 °C ~ + 80 °C |
2داده های آزمایش پارامتر آنتن S
2.1 VSWR![]()
2.2 کل کارایی و سود
|
فرکانس (مگاهرتز) |
470.0 |
475.0 |
480.0 |
485.0 |
490.0 |
495.0 |
500.0 |
505.0 |
510.0 |
|
سود (dBi) |
-0.06 |
0.27 |
0.42 |
0.82 |
0.76 |
0.80 |
0.71 |
0.84 |
0.87 |
|
بهره وری (٪) |
38.22 |
41.37 |
42.74 |
47.22 |
47.60 |
49.20 |
49.10 |
50.89 |
51.27 |
![]()
2.2 الگوی تشعشعات
| سه بعدی | دو بعدی افقی | 2D عمودی | |
| ۴۷۰ مگاهرتز | |||
| ۴۹۰ مگاهرتز | |||
| ۵۱۰ مگاهرتز |