جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: Leenz
گواهی: RoHs
شماره مدل: LZANT-10815-A
سند: بروشور محصول PDF
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
زمان تحویل: 15 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 1K در روز
فرکانس: |
۴۰۰ تا ۴۷۰ مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
-1dBi |
امپدانس: |
50 |
فرکانس: |
۴۰۰ تا ۴۷۰ مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
-1dBi |
امپدانس: |
50 |
SMA-J LoRa 400-470M433M آنتن تاشو پلاستیکی 13x196mm
1مشخصات
| A. ویژگی های الکتریکی | |
| فرکانس | ۴۰۰ تا ۴۷۰ مگاهرتز |
| مقاومت | 50 اوم |
| SWR | <2.0 |
| سود | -1dBi |
| کارایی | ≈35 درصد |
| قطبی شدن | خطی |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| ب - خصوصیات مواد و مکانیکی | |
| نوع کانکتور | SMA -J |
| ابعاد | Φ13*196mm |
| وزن | 0.02 کيلوگرم |
| مواد آنتن | ABS سیاه |
| ج. محیط زیست | |
| دمای کار | - 40 °C ~ + 80 °C |
| دمای ذخیره سازی | - 40 °C ~ + 80 °C |
2داده های آزمایش پارامتر آنتن S
2.1 VSWR
![]()
2.2 کل کارایی و سود
|
فرکانس (مگاهرتز) |
400 |
410 |
420 |
430 |
440 |
450 |
460 |
470 |
|
سود (dBi) |
- يک.4 |
- يک.7 |
- يک.8 |
- يک.7 |
- يک.8 |
- يک.8 |
- يک.7 |
- يک.5 |
|
بهره وری (٪) |
31.6 |
31.4 |
30.7 |
30.7 |
30.8 |
32.4 |
34.0 |
37.1 |
![]()
2.2 الگوی تشعشعات
| سه بعدی | دو بعدی افقی | 2D عمودی | |
| ۴۰۰ مگاهرتز | |||
| ۴۳۰ مگاهرتز | |||
| ۴۷۰ مگاهرتز |