جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: Leenz
گواهی: RoHs
شماره مدل: LZANT-10689-A
سند: بروشور محصول PDF
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
زمان تحویل: 15 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 1K در روز
فرکانس: |
868 مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
1DBI |
امپدانس: |
50 |
فرکانس: |
868 مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
1DBI |
امپدانس: |
50 |
SMA-J 868M LoRa Gateway آنتن پلاستیکی کشویی همه جانبه 10x109mm
1مشخصات
| A. ویژگی های الکتریکی | |
| فرکانس | 868 مگاهرتز |
| مقاومت | 50 اوم |
| SWR | <2.0 |
| سود | 1dBi |
| کارایی | ≈43% |
| قطبی شدن | خطی |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| ب - خصوصیات مواد و مکانیکی | |
| نوع کانکتور | SMA -J |
| ابعاد | Φ10*109mm |
| وزن | 0.01 کيلوگرم |
| مواد آنتن | ABS سیاه |
| ج. محیط زیست | |
| دمای کار | - 40 °C ~ + 80 °C |
| دمای ذخیره سازی | - 40 °C ~ + 80 °C |
2داده های آزمایش پارامتر آنتن S
2.1 VSWR
![]()
2.2 کل کارایی و سود
|
فرکانس (مگاهرتز) |
863.0 |
864.0 |
865.0 |
866.0 |
867.0 |
868.0 |
869.0 |
870.0 |
871.0 |
872.0 |
873.0 |
|
سود (dBi) |
0.98 |
1.01 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.05 |
1.07 |
1.09 |
1.12 |
1.14 |
1.17 |
|
بهره وری (٪) |
41.16 |
41.65 |
42.10 |
42.30 |
42.48 |
42.69 |
42.92 |
43.16 |
43.39 |
43.58 |
43.71 |
2.2 الگوی تشعشعات
| سه بعدی | دو بعدی افقی | 2D عمودی | |
| ۸۶۳ مگاهرتز | |||
| 868 مگاهرتز | |||
| ۸۷۳ مگاهرتز |