جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: Leenz
گواهی: RoHs
شماره مدل: LZANT-10278-A
سند: بروشور محصول PDF
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10
قیمت: RMB
زمان تحویل: 15 روز
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 500 در روز
فرکانس: |
3700-4200 مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
10dBi |
امپدانس: |
50 اهم |
فرکانس: |
3700-4200 مگاهرتز |
VSWR: |
<2.0 |
اوج افزایش: |
10dBi |
امپدانس: |
50 اهم |
1مشخصات
| A. ویژگی های الکتریکی | |
| فرکانس | ۳۷۰۰ تا ۴۲۰۰ مهرتز |
| مقاومت | 50 اوم |
| SWR | <2.0 |
| افزایش آنتن | 10dBi |
| کارایی | ≈75 درصد |
| قطبی شدن | خطی |
| عرض قطب افقی | ۳۶۰ درجه |
| عرض پرتو عمودی | 13±2° |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| ب - خصوصیات مواد و مکانیکی | |
| نوع کانکتور | نیوجرسی |
| ابعاد | Φ20*600mm |
| وزن | 0.18 کيلوگرم |
| ماده رادوم | فیبرگلاس ((گری) |
| ج. محیط زیست | |
| دمای کار | - 40 °C ~ + 80 °C |
| دمای ذخیره سازی | - 40 °C ~ + 80 °C |
| سرعت نامی باد | 36.9 متر/ ثانیه |
| حفاظت از نور | زمین DC |
2داده های آزمایش پارامتر آنتن S
2.1 VSWR
![]()
|
فرکانس ((مگاهرتز) |
3700.0 |
3750.0 |
3800.0 |
3850.0 |
3900.0 |
3950.0 |
4000.0 |
4050.0 |
4100.0 |
4150.0 |
4200.0 |
|
سود (dBi) |
8.82 |
9.14 |
9.47 |
9.68 |
9.55 |
9.34 |
8.68 |
8.52 |
8.21 |
8.03 |
7.96 |
|
بهره وری (٪) |
73.05 |
74.58 |
75.80 |
79.30 |
77.98 |
79.06 |
74.37 |
80.37 |
78.60 |
74.12 |
71.52 |
| سه بعدی | 2D-افقی | 2D-عمودی | |
| ۳۷۰۰ مگاهرتز | |||
| ۳۹۰۰ مگاهرتز | |||
| ۴۲۰۰ مگاهرتز |